Copyright 2019 - Enginoğlu Evden Eve Nakliyat

KOZYATAĞI Evden Eve Nakliyat, Enginoğlu Nakliyat

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat İstanbul

Kozyatağı evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe lider firma Kozyatağı Nakliyat Enginoğlu Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Şirketimiz Kozyatağı ilçesine özel %30 a varan indirim kampanyası devam etmektedir. Bizimle irtibata geçip detaylı bilgi alınabilirsiniz.

Enginoğlu Nakliyat Kozyatağı ilçesinde kalifiye elemanları ile hizmetinizdedir.

Kozyatağı Enginoğlu Nakliye Ev ve İş Yeri Taşıma Referansları

Kozyatağı ilçesine ait referans listemizi almak üzere lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Kozyatağı Evden eve taşıma, evden eve nakliye, evdeneve, taşımalarımızın hak ettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz. Enginoglu evden eve taşıma, Türkiye'nin her bölgesine ,ilçesine ve kasabasına nakliyat,nakliye yapmaktayız,Taşıma iş yeri, okul, hastane, hazır giyim atölyesi, market, Eczane, fuar eşyası, kamu kurum ve Kuruluşları ve Özel Şirketlerin her çeşit Taşınma işlemleri gerçekleştirilir.

Bu tür yerlerin Taşınma işlemlerinin gerektirdiği kadar araç, eleman ve taşıma malzemesi şirketimiz tarafından eşya tespit yapıldıktan sonra sağlanır ve taşıma işlemi istenilen tarihler arasında başlanıp bitirilir Enginoglu nakliyat 1972 yıllın dan beri evden eve taşıma faliyeti münimin sevye indirdi.

Ev taşımacılık yılların verdiği deneyimle dahada ileriye dönük müşteri botansiyesin hızla ilerlemektedir ,türkiyede ve istanbul bölgesinde bir çok kurum ve şahs ev ve ofis nakliyesinde referasların önde olan firmalar arasıda tek firma Enginoglu nakliyat 

Kaliteli hizmet müşteri memnu yeti için en güzel hizmet vermekteyiz.

Kozyatağı, İstanbul'un en büyük ilçelerinden biri olan Kadıköy'e bağlı olan, son yıllarda gelişimini hızlandırmış, ikamet edenlerin yanı sıra iş yerlerinin ve plazaların da ilgi gösterdiği bir mahalledir. 19 Mayıs, Bostancı, Suadiye ve E-5 tarafında da İçerenköy mahallesi ile komşudur. Bir ucu Minibüs Caddesi'ne uzanırken, diğer ucu da E-5'e kadar varmaktadır.

1991 yılına dek bugünkü 19 Mayıs mahallesini de içeren Kozyatağı Mahallesi nüfus artışı ve hızlı yapılaşma sebebiyle ikiye bölünmüş ve 19 Mayıs mahallesi ortaya çıkmıştır. 56 sokak ve 4 caddeden oluşmaktadır. Kozyatağı Mahallesi, e-5'in üst kısmındaki 7 mahallenin (İçerenköy,Kayışdağı,İnönü,Barbaros,Atatürk,Yeni Sahra,Küçük Bakkalköy) Ataşehir ilçesine bağlanmasından sonra Kadıköy'ün kalan 21 mahallesi arasında en büyük 3. mahalledir. (1.Merdivenköy,2.Göztepe,3.Kozyatağı,4.Bostancı,5.Erenköy) Adı eskiden orada bolca bulunan ceviz ağaçlarından gelmektedir (Koz-Ceviz).

Mahalleler: 

Acıbadem - Bostancı - Caddebostan - Caferağa - Dumlupınar - Eğitim -Erenköy - Fenerbahçe - Feneryolu - Fikirtepe - Göztepe  - Hasanpaşa -Koşuyolu - Kozyatağı - Merdivenköy -19 Mayıs - Osmanağa - Rasimpaşa -Sahrayıcedid - Suadiye - Zühtüpaşa

Semtler: 

İbrahimağa, Kalamış, Kızıltoprak, Kozyatağı evden eve nakliyat, Kozyatağı evden eve taşıma, Kozyatağı evden eve nakliye, Kozyatağı evden eve, Kozyatağı ofis taşıma, Kozyatağı büro taşıma, Kozyatağı istanbul nakliyatı, Kozyatağı enginoglu nakliye

 

f t g m

VİZYONUMUZ

 • En Güzel Uluslararası Kalite’de Çalışmak.
 • Nakliye'de Gelişmiş Son Teknolojiden Yararlanmak.
 • Güvenilir, Uygun Fiyatlarda En İyi Hizmet’i sağlamak.
 • İye Rakip Firmaları Geride Bırakmak.
 • Nakliyat firmalarınız en eskisi bizi.
 • Olabilecek her türlü, sorunlar karşı sigortalı hizmet.
 • Garantili, marangozlu, ambalajlı ve kusursuz hizmet.
 • Lüzumsuzu olan her şeyi, yeni'de tasarlamak.
 • Uluslararası standartlar uygun fiyat sunmak.  

Enginoğlu Nakliyat Adres

 • Türkiye'nin her yerinde bize ulaşabilirsiniz.
 • Adres Bilgilerimiz:İçerenköy Mah Aydın Sok : 8/1 Ataşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • Bize Ulaşın : 0216 573 25 55 | 0532 340 37 48
 • 7/ Günü 24 Saat